Baseino užimtumas skelbiamas skiltyje „Google kalendorius apie baseino užimtumą“


Projektai


Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“ dalyvauja projektuose:

  1. Sporto projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2020 tęsinys ir naujų antrokų mokymas plaukti“, finansuojamas Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

     2. Mokymo plaukti ir saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens procesas, finansuojamas VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos ir informacijos paslaugų biuro.

     3. Projektas „Žmonių su negalia fizinių, emocinių, psichologinių savybių stiprinimas per plaukimą”, finansuojamas Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis.

     4. Projektas „Pasirengimas ir dalyvavimas Europos dailiojo plaukimo čempionatuose (jaunimo ir suaugusiųjų) bei Lietuvos plaukimo čempionatuose“, finansuojamas Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis.

     5. SRF–SRO–2021–1–0348 projektas „Šiaulių apskrities statutinių pareigūnų plaukimo varžybos“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

        Projekto pradžia: 2021–09–01

        Projekto pabaiga: 2022–11–30

        Planuojamas bendras unikalių dalyvių skaičius: 200 dalyvių

        Projekto tikslas – formuoti bendruomenės fizinio aktyvumo įpročius ir per organizuojamus plaukimo renginius skatinti bendruomenės sąmoningumą apie sveiką gyvenseną.

        Projekto metu bus suorganizuoti aštuoni plaukimo renginiai, skirti Šiaulių apskrities statutiniams pareigūnams.

6. SRF-SRO-2022-1-0209 projektas „Respublikinės žmonių su negalia plaukimo varžybos“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto pradžia: 2022-09-01

Projekto pabaiga: 2023-12-29

Planuojamas bendras unikalių dalyvių skaičius: 100 dalyvių

Projekto tikslas – organizuoti neįgaliųjų kūno kultūros ir sporto veiklą, kaip neįgaliųjų socialinės integracijos priemonę.

Užsibrėžtam tikslui pasiekti, planuojama organizuoti respublikines žmonių su negalia plaukimo varžybas.

Projekto metu bus suorganizuoti trys respublikiniai plaukimo renginiai, skirti žmonėms su negalia.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra zenklas-sporto-remimo-fondas.png